Zdjęcie RTG zębów w Piotrkowie

Najnowocześniejszy apart RTG do robienia prześwietleń zębów. Wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz specjaliści pozwalają na nieinwazyjne sprawdzenie problemów z zębami.

bottom-bg

Apart RTG w euroDent

Choroby uzębienia, zwłaszcza w początkowym stadium, nie zawsze dają objawy w postaci dolegliwości bólowych. Dlatego tak ważna jest diagnostyka zmian w jamie ustnej jeszcze na etapie, gdy istnieje możliwość wdrożenia skutecznego leczenia. Z pomocą w wykonywaniu niezbędnych czynności diagnostycznych pacjentom z Piotrkowa Trybunalskiego przychodzi nasza kompleksowo wyposażona pracownia RTG.

https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2020/01/post_01-640x480.jpg

Badania rentgenowskie uzębienia mają różny przebieg, w zależności od wybranego rodzaju czynności analitycznych. Prześwietlenie zewnątrzustne sprowadza się do umieszczenia w ustach pacjentów niewielkiej kliszy, którą należy przytrzymać tak, by zagwarantować odpowiednią widoczność zmian chorobowych na zdjęciu.

 

Od grudnia 2022 zostało zainstalowane i uruchomione urządzenie firmy KaVo do dedykowane do kompleksowej diagnostyki z tomografią komputerową 3D.

Choroby uzębienia, zwłaszcza w początkowym stadium, nie zawsze dają objawy w postaci dolegliwości bólowych. Dlatego tak ważna jest diagnostyka zmian w jamie ustnej jeszcze na etapie, gdy istnieje możliwość wdrożenia skutecznego leczenia.

Z pomocą w wykonywaniu niezbędnych czynności diagnostycznych pacjentom z Piotrkowa Trybunalskiego przychodzi nasza kompleksowo wyposażona pracownia RTG

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę u naszych stomatologów już dziś. Dentysta dla Ciebie i Twoich dzieci w Piotrkowie Trybunalskim.

+48 608 630 882
ul. Żeromskiego 12
97-300 Piotrków Trybunalski
eurodent@onet.pl
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/euroDent-3.png

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne, począwszy od profilaktyki, przez stomatologię estetyczną i zachowawczą po protetykę i chirurgię zęba. W tym celu stale podnosimy swoje kwalifikacje z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki.

Rezerwacje
Pobierz aplikację Prodentis
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-app-store-pl.png
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-google-play-pl.png
Partnerzy
mediraty
Godziny otwarcia
bt_bb_section_top_section_coverage_image