Proteza

EuroDent Stomatologia Piotrków Trybunalski wykonujemy protezy całkowite akrylowe (przy braku całego uzębienia) oraz protezy szkieletowe z różnymi opcjami mocowania. Możliwy jest montaż na naturalnych zębach, koronach protetycznych, a także na implantach za pomocą specjalnych zatrzasków.

bottom-bg

Proteza w euroDent

W EuroDent wybierzemy optymalne dla Państwa potrzeb rozwiązanie protetyczne zarówno pod względem finansowym jak i estetycznym. Każde uzupełnienie protetyczne jest planowane indywidualnie po wcześniejszym badaniu pacjenta.

  • szkieletowa
  • szkieletowa z precyzyjnymi elementami utrzymującymi (zatrzask, belka)
  • akrylowa częściowa, całkowita lub natychmiastowa

Przed leczeniem zostanie wykonane na miejscu zdjęcie pantomograficzne, na podstawie którego wraz z dokładnym badaniem nasi lekarze przygotują dla Państwa oraz omówią indywidualny plan leczenia. Prace protetyczne wykonywane są z największą starannością oraz dbałością o szczegóły.

https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2020/01/featured_image_shop-640x480.jpg

Leczenie protetyczne umożliwia zarówno odtworzenie utraconych tkanek zęba jak i uzupełnienia braków zębowych. Brak jednego lub wielu zębów, oprócz samych aspektów wizualnych, może być przyczyną wielu chorób stomatologicznych jak i neurologicznych.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę u naszych stomatologów już dziś. Dentysta dla Ciebie i Twoich dzieci w Piotrkowie Trybunalskim.

+48 608 630 882
ul. Żeromskiego 12
97-300 Piotrków Trybunalski
eurodent@onet.pl
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/euroDent-3.png

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne, począwszy od profilaktyki, przez stomatologię estetyczną i zachowawczą po protetykę i chirurgię zęba. W tym celu stale podnosimy swoje kwalifikacje z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki.

Rezerwacje
Pobierz aplikację Prodentis
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-app-store-pl.png
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-google-play-pl.png
Partnerzy
mediraty
Godziny otwarcia
bt_bb_section_top_section_coverage_image