Sprawdź cenę
Cennik gabinetu EuroDent

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne w atrakcyjnych cenach! Specjalnie dla Państwa udostępniamy do waszej dyspozycji kalkulator usług stomatologicznych EuroDent.

Kalkulator pozwoli Państwu oszacować cenę kolejnego naszego spotkania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania!

Jak korzystać z kalkulatora?

Kalkulator został podzielony na usługi, które Państwu oferujemy. W każdej z usług znajdą Państwo ceny poszczególnych procedur. Jeśli usługa ma tzw. widełki cenowe, kalkulator zawsze wybierze większą wartość (niekoniecznie będzie to cena, którą zapłacicie w gabinecie). Na samym dole strony pokazuje się łączna wartość wybranych usług.

Jeśli jednak Państwo wolą inną formę cennika to serdecznie polecamy pobranie naszego aktualnego cennika (do pobrania na dole stole lub pod tym linkiem -> Cennik EuroDent)

UWAGA! Poniższe ceny są jedynie cenami poglądowymi. Każdy pacjent jak i usługa jest inna, dlatego ceny mogą ulec zmianie (na niższą bądź wyższą). Gabinet Eurodent zastrzega sobie prawo do ich zmian. Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

bottom-bg

Diagnostyka

Stomatologia zachowawcza

1

Ortodoncja

Leczenie kanałowe

Stomatologia estetyczna

Protetyka

Chirurgia stomatologiczna

Periodontologia – leczenie chorób przyzębia

Suma
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/euroDent-3.png

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne, począwszy od profilaktyki, przez stomatologię estetyczną i zachowawczą po protetykę i chirurgię zęba. W tym celu stale podnosimy swoje kwalifikacje z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki.

Rezerwacje
Pobierz aplikację Prodentis
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-app-store-pl.png
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-google-play-pl.png
Partnerzy
mediraty
Godziny otwarcia
bt_bb_section_top_section_coverage_image