Leczenie kanałowe

Endodoncja powszechnie znane jako leczenie kanałowe zajmuje się leczeniem chorób miazgi zęba, w którym znajdują się najważniejsze elementy zęba takie jak: nerwy i naczynia krwionośne.

bottom-bg

Leczenie kanałowe w Piotrkowie Trybunalskim

Leczenie kanałowe to skomplikowany proces, który przeprowadzany jest przez specjalistę stomatologa. Endodoncja często bywa ostatnią metodą zachowania zęba, dlatego pomimo cierpliwości i kosztów powinno się ją stosować. Wyrwanie zęba zawsze jest rozwiązaniem ostatecznym i powinno się go unikać za wszelką cenę.

W EuroDent stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu leczenia kanałowego, tak aby zapewnić jak najszybszy proces leczenia zęba i powrót do normalności.

Istotą leczenia kanałowego jest usunięcie z komory i kanałów korzeniowych zęba chorej miazgi, mechanicznym poszerzeniu i odkażeniu kanałów oraz szczelnym ich wypełnieniu specjalnymi materiałami. Aby zapewnić pacjentowi maksymalny komfort leczenia: brak doznań bólowych i skuteczność zabiegu wykonujemy go w znieczuleniu.

https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2020/02/background_about_us-640x480.jpg

Staramy się, aby proces leczenia kanałowego był jak najbardziej przejrzysty i szybki dla pacjenta. W tym celu przeprowadzamy bardzo dokładną diagnostykę chorego lub chorych zębów, tak aby mieć pewność, że zabieg się uda.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę u naszych stomatologów już dziś. Dentysta dla Ciebie i Twoich dzieci w Piotrkowie Trybunalskim.

+48 608 630 882
ul. Żeromskiego 12
97-300 Piotrków Trybunalski
eurodent@onet.pl
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/euroDent-3.png

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi stomatologiczne, począwszy od profilaktyki, przez stomatologię estetyczną i zachowawczą po protetykę i chirurgię zęba. W tym celu stale podnosimy swoje kwalifikacje z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki.

Rezerwacje
Pobierz aplikację Prodentis
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-app-store-pl.png
https://gabineteurodent.pl/wp-content/uploads/2022/05/mobile-google-play-pl.png
Partnerzy
mediraty
Godziny otwarcia
bt_bb_section_top_section_coverage_image