Agnieszka Szlendak – lekarz dentysta

Jestem doświadczonym lekarzem z ponad dziesięcioletnią praktyką dentystyczną.
Ukończyłam studia na Łódzkiej Akademii Medycznej w 2003 r. Od tego czasu nieustanie podnoszę swoje kwalifikacje, między innymi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej. Zajmuję się również leczeniem ortodontycznym aparatami stałymi.

Dziedziny stomatologii:
– Stomatologia ogólna
– Protetyka stomatologiczna
– Ortodoncja

Zainteresowania:
zawodowe: ortodoncja, protetyka stomatologiczna
osobiste: joga, podróże, książki


 


Aurelia Kozyrska – lekarz dentysta

Ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2011 r. Od tego czasu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych wykładach, kursach i szkoleniach praktycznych. Zajmuję się profilaktyką i bezbolesnym leczeniem próchnicy zębów, leczeniem chorób przyzębia. Wykonuję odbudowę protetyczną zębów zniszczonych oraz braków zębowych poprzez wykorzystanie nowoczesnych materiałów i metod leczenia. Cechuje mnie dokładność, delikatność i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Zainteresowania:narciarstwo, wędrówki górskie, dziennikarstwo


 


 

Joanna Jędrzejczak – lekarz dentysta

Ukończyłam studia na wydziale lekarsko-dentystycznym w 2011 roku. Staż odbyłam w Instytucie Stomatologii w Łodzi.

Zajmuję się stomatologią ogólną, leczeniem dzieci, periodontologią, protetyką stomatologiczną, bezbolesnym leczeniem kanałowym zębów. Ciągle pogłębiam swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych kursach dotyczących nowoczesnego leczenia kanałowego zębów, planowania i leczenia protetycznego, leczenia zaburzeń narządu żucia w tym bruksizmu. Moją mocną stroną jest umiejętność komunikacji z dziećmi, empatia dla Pacjentów, dokładność i sumienność.

Zainteresowania: genetyka i astronomia

 


 


Bożena Lubczyńska – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej.  Ze stomatologia zwiazałam się w 2010 roku, ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Częstochowie na kierunku higienistka stomatologiczna. Obecnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu radiologii.

Uczestniczę w szkoleniach zawodowych min. z zakresu periodontologii, implantologii, bezpiecznego wybielania zębów,  nowoczesnej metody usuwania kamienia i osadu nazębnego z zachowaniem zdrowego przyzębia. W naszym gabinecie wykonuję profesjonalne zabiegi profilaktyczne z zakresu higienizacji i profilaktyki. Specjalizuję się w promocji higieny stomatologicznej w gabinecie, instruktażu higieny jamy ustnej. Do pracy podchodzę
z zaangażowaniem, a wszystkie zabiegi wykonuję z dużym spokojem, dbam o najwyższą jakość usług oraz zadowolenie i komfort Pacjentów. Dużą satysfakcję  daje mi praca z dziećmi.

Zainteresowania: promocja higieny jamy ustnej, innowacje stomatologiczne, architektura krajobrazu.

 


 

Agata Dętkiewicz – dyplomowana asystentka stomatologiczna

Jestem absolwentką Uniwesytetu Łódzkiego kierunek administracja. W 2012 roku ukończyłam Szkołę Medyczną TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim zdobywając kwalifikacje w zawodzie asystentki stomatologicznej.

Wykonuje niezbędne w gabinecie lekarskim procedury. Posiadam umiejętność pracy na cztery ręce przy leżącym pacjencie, co pozwala lekarzowi lepiej skoncentrować się na wykonywanych czynnościach. Czynnie asystuję przy wszystkich zabiegach stomatologicznych dbając o komfort pacjenta, poczucie bezpieczeństwa i przyjazną atmosferę. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i dokładnością. Jestem komunikatywna, energiczna, życzliwa i kompetentna. Staram się, aby moje pogodne usposobienie wpływało na sympatyczną atmosferę naszej praktyki stomatologicznej.

Zainteresowania: medycyna niekonwencjonalna, gotowanie, literatura.