Ozdoby nazębne – biżuteria nazębna jest jednym z najnowszych osiągnięć, moda na ozdoby przyklejane do szkliwa zęba, przyszła do nas z USA i zdobywa coraz większą popularność. Niewielkim kosztem pozwala osiągnąć zwracający uwagę otoczenia efekt. Jest to doskonała alternatywa dla innych metod dekorowania ciała, gdyż jest całkowicie bezpieczna i odwracalna.
Do wzrostu popularności na biżuterię nazębną w dużej mierze przyczyniły się światowe gwiazdy muzyki. Pierwszym był Mick Hucknall z Simply Red, który nosi wtopiony w przedni górnym zębie rubin. Madonna, Christina Augilera i Victoria Beckham noszą na swoich zębach przyklejone brylanty, a Mick Jagger diament.
Naszym klientom oferujemy kryształki nazębne renomowanej firmy jubilerskiej Swarovski.

ozdoby

Czy do umocowania ozdoby konieczne jest borowanie?
Nie. Ozdoby mocowane są na powierzchni zęba za pomocą specjalnego kleju kompozytowego, co wyklucza mechaniczne uszkodzenia powierzchni nazębnej.
Czy biżuterię nazębną można usunąć?
Oczywiście. Nasze produkty mogą być bez problemu i bez uszkodzeń powierzchni zęba usunięte lub przez inny model zastąpione.
Czy biżuteria nazębna jest szkodliwa dla zdrowia?
Nie. Nasze produkty są z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia.
Czy istnieje możliwość poranienia lub skaleczenia się biżuterią nazębną?
Nie.
Czy posiadając biżuterię nazębną trzeba zachować szczególną ostrożność podczas mycia zębów?
Nie. Dokładne umocowanie gwarantuje bardzo dobrą przyczepność, poza tym posiadanie biżuteri nazębnej zachęca do częstszej higieny jamy ustnej, gdyż ściąga ona spojrzenia innych na nasz uśmiech
Jak długo biżuteria utrzymuje się na zębach?
Biżuteria utrzymuje się na zębach od kilkunastu miesięcy do kilku lat. W tym czasie nie ma żadnych ograniczeń co do sposobu żucia pokarmów czy sposobów dbania o higienę jamy ustnej. Studio daje miesiąc gwarancji.

ozdoby_2